Sedat Peker, Nedim Şener polemiğine noktayı koydu: 'Namuslu adamsın'

Sedat Peker, bugün yönettiği 'Deli Çavuş' adlı hesaptan yaptığı paylaşımla gazeteci Nedim Şener ile arasındaki polemiğe son noktayı koydu. Peker, Nedim Şener için "Sen de namuslu adamsın, para için ruhunu satanlardan değilsin" ifadelerini kullandı.

Gazeteci Nedim Şener ile Sedat Peker arasında yaşanan gerginlik sona erdi... Sedat Peker, yönettiği Deli Çavuş adlı hesaptan yaptığı son paylaşımında Nedim Şener polemiğini bitirecek açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Nedim Şener için, 'Seni radarımdan sildim' diyen Peker'e Nedim Şener, "Namuslu gazeteciler kimseden korkmaz' cevabını vermişti.

'PARA İÇİN RUHUNU SATMADIN'

Sedat Peker, Nedim Şener polemiğine noktayı koydu: 'Namuslu adamsın'

 

Peker, yeni paylaşımında gazeteci Nedim Şener için, "15 temmuz gecesinin hatırı var. Sen namuslu adamsın. Para için ruhunu satmadın" paylaşımında bulundu. Sedat Peker, bu akşam polemiğe bu şekilde noktayı koydu.

Sedat Peker, Nedim Şener polemiğine noktayı koydu: 'Namuslu adamsın' ile ilgili etiketler Nedim Şener Sedat Peker 15 Temmuz
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.