Seda Sayan gençleşmek için sınır tanımıyor! Sünnet derisinden cilt bakımı yaptırdı…

Ünlü şarkıcı ve program sunucusu Seda Sayan gençleşmek için sınır tanımıyor. Genç bir görünüm için elinden geleni yapan Seda sayan bu kez de sünnet derisi kullandı. Doktoru ile birlikte uygulama sonrası paylaşım yapan ünlü isim sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Gençleşmek ve güzel görünmek için elinden gelen her şeyi yapan ve tüm yeni yöntemleri deneyen Seda Sayan bu kez sünnet derisi kullandı. Bebeklerin sünnet derisinde bulunan fibroplast hücrelerini laboratuvar ortamında ayrılması ile elde edilen yöntemi denedi. Bu hücreleri ayıran uzmanlar elde ettikleri fibroplast hücrelerinin yine laboratuvar ortamında çoğaltarak cilde uyguluyor.

Yeni ortaya çıkan bu akıma uyan ünlüler arasında Seda Sayan yer alıyor. Yaptırdığı işlem sonrasında doktoru ile sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü sanatçı cildine hayran kaldığı vurgusunu yaptı.

Seda Sayan gençleşmek için sınır tanımıyor! Sünnet derisinden cilt bakımı yaptırdı… ile ilgili etiketler estetik Seda Sayan
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.