SDT Uzay’dan milyon dolarlık sözleşme açıklaması geldi

SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş. (SDTTR) tarafından 3 nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde yeni iş ilişkisi hakkında açıklama yapıldı. İşte detaylar...

Açıklamada Şirketin, kurmuş olduğu tüzel kişiliği olmayan yüzde elli yüzde elli  paylaşımlı iş ortaklığı vasıtasıyla, 03.04.2024 tarihinde Savunma Sanayii Başkanlığı ile elektronik harp alanında toplam bedeli 12.840.000.- ABD Doları tutarında bir sözleşme imzaladığı belirtildi.

SDT Uzay’dan milyon dolarlık sözleşme açıklaması geldi

Açıklamada şöyle denildi: “Söz konusu iş ortaklığında Şirketimizin payı 6.420.000 ABD Doları oldu.

Şirketimiz, kurmuş olduğu tüzel kişiliği olmayan yüzde elli yüzde elli  paylaşımlı iş ortaklığı vasıtasıyla, 03.04.2024 tarihinde Savunma Sanayii Başkanlığı ile elektronik harp alanında toplam bedeli 12.840.000.- ABD Doları tutarında bir sözleşme imzalamıştır. Söz konusu iş ortaklığında Şirketimizin payı 6.420.000 ABD Doları olup, işin 2025 yılı içinde tamamlanması planlanmaktadır.

Bu açıklama Türkiye Cumhuriyeti  Savunma Sanayii Başkanlığından alınan  izne istinaden yapılmıştır.”

SDT Uzay’dan milyon dolarlık sözleşme açıklaması geldi ile ilgili etiketler ekonomi
GÜNÜN VİDEOSU

Cansız bedeni bulunan eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz'ın olaylı TS-FB maçı sonrası verdiği röportaj!

Spordan sorumlu eski Devlet Bakanı ve Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın evinde cansız bedeni bulunmasının ardından olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra verdiği röportaj ortaya çıktı.