Savcı Sayan'dan Ermenistan'ı çıldırtacak hamle

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'dan son projesi ile Ermenistan'ı tam anlamı ile çıldırtacak. Bilindiği gibi Ermeniler için Ağrı Dağı sıradan bir yer değil. Ararat adını verdikleri Ağrı'nın kendilerine ait olduğunu ileri sürüyor. Sabahları ona bakıp güne başlıyorlar. Savcı Sayan'ın hamlesi de Ağrı Dağı ile ilgili. Sayan sosyal medya hesabından Büyük Ağrı'ya Türk ve Azerbaycan bayraklarının yansıtıldığı bir fotoğraf paylaşarak, bu projenin yakında hayata geçeceğini açıkladı.

Azerbaycan'ın Karabağ'ı özgürleştirmek için 27 Eylül'de başlattığı harekat sürerken, Ermenistan'a bir darbe de Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan vurmaya hazırlanıyor.

Sayan, sosyal medya hesabından Ağrı Dağı'na resmedilmiş Türkiye ve Azerbaycan bayraklarının yer aldığı projeyi en kısa sürede hayata geçireceklerini duyurdu.

Ermenistan tarafından da görülen Ağrı Dağı'a her bakıldığında Türkiye ve Azerbaycan bayraklarının görüleceğine dikkat çeken Sayan, ironi yaparak şunları söyledi:

"Ağrı Belediyesi olarak hızlı bir çalışma yapıyoruz. Yakında Ağrı Dağı'nın Ermenistan'a bakan tarafında bu görüntüyü göreceksiniz. Umarım cephede ki Ermenistan'a moral olur!"

Savcı Sayan'dan Ermenistan'ı çıldırtacak hamle

Savcı Sayan'dan Ermenistan'ı çıldırtacak hamle ile ilgili etiketler Savcı Sayan Ermenistan Azerbaycan Türk Ağrı Belediye Başkanı Ararat ağrı dağı
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.