Şarkıcı Serkan Kaya'yı yıkan ölüm! Aldığı haberle kahroldu

'Zor Bela', 'Kalakaldım', 'Mesele' gibi şarkılarıyla gönüllerde taht kuran 44 yaşındaki ünlü şarkıcı ve söz yazarı Serkan Kaya acı haberle yıkıldı. Kaya'nın babası Şakir Kaya hayatını kaybetti. Ünlü şarkıcı kahreden haberi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Babasının vefatıyla yıkılan Serkan Kaya, acı haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Kaya, "Sevgimiz de acımız da sonsuz. Canım babam seni çok sevdim hep seveceğim. İdolüm, ağam, paşam. Rabbim cenneti ile mükafatlandırsın" mesajını paylaştı.

Şarkıcı Serkan Kaya'yı yıkan ölüm! Aldığı haberle kahroldu


Serkan Kaya'nın yapımcısı Polat Yağcı, da Instagram'dan şu paylaşımı yaptı:

"Sanatçımız Serkan Kaya'nın babası Şakir Kaya vefat etmiştir. Şakir Kaya, yarın Sivas Ayyıldız Camii'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından, Sivas Yukarı Tekke Mezarlığı'na defnedilecektir"

Şarkıcı Serkan Kaya'yı yıkan ölüm! Aldığı haberle kahroldu

ŞAKİR KAYA BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Kaya, babasının cenaze bilgilerini de paylaştı. Şakir Kaya'nın naaşı, bugün Sivas Ayyıldız Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından, Sivas Yukarı Tekke Mezarlığı'na defnedilecek.

Şarkıcı Serkan Kaya'yı yıkan ölüm! Aldığı haberle kahroldu

 

Şarkıcı Serkan Kaya'yı yıkan ölüm! Aldığı haberle kahroldu ile ilgili etiketler cenaze Sosyal Medya serkan kaya şakir kaya polat yağcı
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.