Şarkıcı Reynmen'in köpeğinin ısırdığı kurye yaralandı

Reynmen lakabıyla tanınan 26 yaşındaki şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'ın başı beslediği köpeği yüzünden evine gelen kurye ile derde girdi. Evine kuryenin geldiği sırada köpeğinin tasmasını elinden kaçıran Reynmen karakolluk oldu.

Derdim Olsun, Ela, Leila, Melek gibi şarkılarıyla adından söz ettiren genç şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Reynmen'in köpeği evine sipariş getiren kuryeyi ısırdı. Olayın ardından hastaneye giderek rapor alan kurye, şarkıcı Reynmen’den şikayetçi oldu.

KÖPEĞİNİN TASMASINI ELİNDEN KAÇIRDI

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Bahçesinde köpeğiyle oynadığı sırada Reynmen, siparişini getiren kuryeden bahçesine girip paketi bırakmasını istedi. O sırada ünlü şarkıcı tasmasından tuttuğu köpeğini elinden kaçırdı ve köpek kuryeye saldırdı.

Şarkıcı Reynmen'in köpeğinin ısırdığı kurye yaralandı


39 yaşındaki kurye Doğan Demir, 26 Eylül gecesi 23.00 sıralarında firmaya gelen siparişi teslim etmek için yola çıktı. Genç adamın yanında aynı firmanın başka bir çalışanı daha vardı. Kemerburgaz'daki adrese siparişi teslim etmek için zile basan kurye, kapıyı açan şahsın yanında köpek gördü. Bu kişi ünlü şarkıcı Reynmen'di. Reynmen, iddiaya göre "Ben köpeği tutuyorum, siz malzemeleri içeri bırakır mısınız?" diye ricada bulundu. Teklifi kabul eden kurye, bahçeye girerek siparişi teslim edecekti. Ancak kurye içeri girdiği anda ünlü şarkıcı tasmasından tuttuğu köpeği elinden kaçırdı ve köpek kuryeye saldırdı.

Şarkıcı Reynmen'in köpeğinin ısırdığı kurye yaralandı

YERE DÜŞEN KURYE SIRTINDAN DARBE ALDI

Ünlü şarkıcının köpeği, genç adamı ısırdı. Yere düşen kuryenin sırtında darbe oluştu. Devlet hastanesine başvurarak aldığı raporun ardından karakola giden kurye, Reynmen'den şikayetçi oldu.

 

Şarkıcı Reynmen'in köpeğinin ısırdığı kurye yaralandı ile ilgili etiketler Reynmen Yusuf Aktaş kemerburgaz Doğan Demir