Şarkıcı Mirkelam'dan hayranlarını üzecek açıklama! Son görüntüsü şaşırttı

'Hatıralar', 'Her Gece', 'Unutulmaz', 'Kokoreç' ve 'Ah Bir Joker' gibi şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran 55 yaşındaki şarkıcı Mirkelam, 10 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Aysen Sabancı ile Nişantaşı'nda bir hastane çıkışında görüntülendi. Kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Mirkelam, "Müzik yapmayı düşünmüyorum" diyerek sevenlerini üzdü.

Uzun zamandır birliktelik yaşayan Mirkelam ile sevgilisi Aysen Sabancı dün Nişantaşı'ndaydı. Otomobillerini beklerken görüntülenen ikiliden Sabancı, gazeteciler tarafından görüntülendiklerini fark edince Mirkelam'dan ayrılıp başka bir köşede yalnız beklemeyi tercih etti.

 
MÜZİK YAPMAYI DÜŞÜNMEDİĞİNİ AÇIKLADI

Snobmagazin'in haberine göre; Ünlü şarkıcı Mirkelam hayranlarını üzecek bir açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı, "Uzun zamandır müzik yapmıyorum, yapmayı da düşünmüyorum. Özel bir nedeni yok. Müziği de bırakmış değilim" açıklamasında bulundu.

Şarkıcı Mirkelam'dan hayranlarını üzecek açıklama! Son görüntüsü şaşırttı

Uzun yıllardır Aysen Sabancı ile birliktelik yaşayan ve evlenmesi beklenen Mirkelam, "Ufukta evlilik var mı?" sorusuna ise "10 yıldır bir aradayız, evlilik gibi bir düşüncemiz yok. Bu şekilde hayatımız sürüyor" yanıtını verdi.

mirkelam

Mirkelam'ın saçlarını kahverengine boyatması dikkat çekti. Her zamanki halinden oldukça farklı görünen Mirkelam'ın son imajı görenleri şaşırttı.

Şarkıcı Mirkelam'dan hayranlarını üzecek açıklama! Son görüntüsü şaşırttı ile ilgili etiketler Nişantaşı Aysen Sabancı mirkelam imaj
GÜNÜN VİDEOSU

Körfez'de sel felaketi! Umman'da ölü sayısı 21'e yükseldi! Yarısı çocuk...

Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran tarihi yağışlar, son 75 yılın en büyük sel felaketine yol açtı. Umman'dan gelen son bilgilere göre sel felaketinde ölenlerin sayısı 21'e yükseldi. Ölenler arasında servis araçları suya kapılan 10 öğrenci de bulunuyor.