Şarkıcı Karsu yabancı sevgilisi Mike Schrama ile evleniyor

Mustafa Sandal'ın hit şarkılarından 'Jest Oldu'yu coverlayarak adını geniş kitlelere duyuran şarkıcı Karsu Dönmez sevgilisi Mike Schrama'dan evlilik teklifi aldı. Sevgilisinin teklifi karşısında 'evet' yanıtını veren 32 yaşındaki sanatçı müjdeli haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

Türk asıllı Hollandalı piyanist ve besteci Karsu Dönmez sevgilisinden aldığı sürpriz teklifle havalara uçtu. Bir süredir aşk yaşadığı Mike Schrama ile çıktıkları Antakya tatili sırasında evlilik teklifi alan ve sevgilisine 'evet' yanıtını veren genç sanatçı o anlarını Instagram hesabından takipçileriyle de paylaştı.

Şarkıcı Karsu yabancı sevgilisi Mike Schrama ile evleniyor

MÜJDELİ HABERİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Karsu, sevgilisinden evlilik teklifi aldığı anlara ait çekilen karelerini ''I said YESSSS! 💍'' notuyla yayınladı. Karsu'nun karelerine aralarında Ebru Şahin, Fatma Turgut, Merve Özbey gibi isimlerin de bulunduğu takipçilerinden beğeni ve tebrik mesajları yağdı.

Şarkıcı Karsu yabancı sevgilisi Mike Schrama ile evleniyor

Türk asıllı Hollandalı sanatçı Karsu Dönmez, yaşamını ailesiyle birlikte Amsterdam'da sürdürüyor. Karsu, adını anne ve babasının doğduğu köyden; Hatay'ın Karsu Köyü'nden alıyor. Karsu konser programı ve tatil için sık sık Türkiye'ye geliyor. Karsu henüz 17 yaşındayken, Hollanda Kraliçesi Maxima için sahneye çıkıp şarkılar söylemiş. Konser sonrasında, kraliçeye albümünü hediye etmek istediğinde, çok gurur duyduğu bir ödül almış; kraliçe, “KARSU, albümün bizde var, kızlar senin şarkılarını söylüyor” demiş.

 

 

Şarkıcı Karsu yabancı sevgilisi Mike Schrama ile evleniyor ile ilgili etiketler Karsu Sosyal Medya Karsu Dönmez evlilik teklifi Mike Schrama
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.