Şarkıcı Gülşen sahne kostümü için kesenin ağzını açtı

2016 yılında hayatını birleştirdiği aranjör Ozan Çolakoğlu'ndan bir oğlu olan 45 yaşındaki şarkıcı Gülşen'in sahne kıyafeti bir kez daha gündem oldu. İddialı ve cesur kıyafetleri ile gündeme gelen popçunun sahne şıklığının fiyatı dudak uçuklattı.

Pop şarkıcısı Gülşen önceki akşam İstanbul Jolly Joker’de sahne aldı. Son dönemde sesi kadar iddialı ve cesur kıyafetleri ile de dikkat çeken popçu Gülşen, İstanbul Jolly Joker’de sahne aldı. Şarkıcı kez göğüs dekolteli bir sahne elbisesi giydi.

Konser boyunca bir saniye yerinde duramayan, sürekli dans eden Gülşen’in elbisesinin 364 euro (3789 TL), küpelerinin 400 dolar (3520 TL), ayakkabılarının ise 8750 TL olduğu ortaya çıktı.


ŞIKLIĞIN BEDELİ 16 BİN 59 TL

Bu şıklığın A’dan Z’ye toplam bedeli ise 16 bin 59 TL. Gülşen, konserde çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

 

İşte Gülşen'in sahne kostümü...

Hande Yener sahne kostümü için kesenin ağzını açtı

Hande Yener sahne kostümü için kesenin ağzını açtı

Hande Yener sahne kostümü için kesenin ağzını açtı

Hande Yener sahne kostümü için kesenin ağzını açtı

 

Şarkıcı Gülşen sahne kostümü için kesenin ağzını açtı ile ilgili etiketler Gülşen Konser kostüm kıyafet
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.