Sarıyer’de İSKİ borusu patladı, ana cadde çöktü

Sarıyer’de İSKİ borusunun patlaması sonucu ana cadde üzerinde çökme meydana geldi. Patlayan borudan çıkan sular yükseldikçe, çökme alanı genişledi. O an trafikte fazla araç olmaması faciayı önledi.

İstanbul'un Sarıyer ilçesi Tarabya Mahallesi Haydar Aliyev Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, yolun altından geçen İSKİ borusu patladı. Saat 15.00 sıralarında oluşan boru patlaması sonucu yol çökmeye başladı. Bir süre geçtikten sonra yolun bir bölümü tamamen çöktü. Patlayan borudan çıkan sular da yükselmeye başladı.

Vatandaşların, durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine olay yerine belediye ekipleri sevk edildi. Çökmenin yaşandığı yere gelen ekipler yol güvenliğinin alınmasının ardından çalışmalarına başladı.

ARAÇ TRAFİĞİNİN AZ OLMASI FACİAYI ÖNLEDİ

Çökmenin yaşandığı anlarda balık tuttuğunu söyleyen Mustafa Kurum, “Biz burada balık tutuyorduk, yolda bir çökme oldu. Yavaş yavaş aşağıya doğru büyümeye başlayınca biz de polisi aradık. Polis geldi, onlar da belediyeye telefon etti. Kaza olur diye korktuk, araçlar geçiyordu. O an trafikte fazla araç olmadığından fazla bir şey yaşanmadı. Biz de dubaları koyarak önlemimizi aldık. Su patlamış herhalde ve çökme yapmış. Çalışmalar devam ediyor. Önlemleri aldılar ve kazıyorlar” dedi.

Belediye ekiplerinin olay yerindeki çalışmaları sürerken olası kazaların yaşanmaması için yol tek taraflı trafiğe kapatıldı.

İHA

Sarıyer’de İSKİ borusu patladı, ana cadde çöktü ile ilgili etiketler Sarıyer İSKİ boru patladı yol çökmesi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.