Sarı-kırmızılıların yengesi duyurdu! Wanda Nara, Mauro Icardi ile ayrıldıklarını açıkladı...

Wanda Nara, Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi ile ayrıldıklarını açıkladı. Sosyal medya hesabından ayrılık kararını duyuran Wanda Nara, "Bu anı yaşamak benim için çok acı verici. Bu ayrılık hakkında daha ayrıntılı bir ipucu vermeyeceğim. Lütfen sadece benim için değil, çocuklarımız için de anlayabilmenizi rica ediyorum" dedi. İşte detaylar...

Wanda Nara, Galatasaray'ın yıldız golcüsü Mauro Icardi ile ayrıldıklarını duyurdu. Sosyal medya üzerinden bu kararı duyuran Wanda Nara, flaş ifadeler kullandı.

İŞTE O SÖZLER:

"Bu anı yaşamak benim için çok acı verici. Medyada çıkacak spekülasyonları göz önüne aldığımda, bunu benden duymanızı tercih ediyorum. Bu ayrılık hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyeceğim. Lütfen çocuklarımız için anlayış göstermenizi rica ediyorum."

 

Sarı-kırmızılıların yengesi duyurdu! Wanda Nara, Mauro Icardi ile ayrıldıklarını açıkladı... ile ilgili etiketler Galatasaray Wanda Nara Mauro Icardi ayrılık duyurdu
GÜNÜN VİDEOSU

Sinan Akçıl'dan Cumhur İttifakı İBB Başkan adayı Murat Kurum'a özel seçim şarkısı: Aşkımız eser olur

Sinan Akçıl, Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum’a seçim şarkısı yaptı. Kurum'un sosyal medya hesabından paylaştığı "Aşkımız Eser Olur" şarkısı büyük beğeni topladı.