Şanlıurfa'daki açılışa katılan İbrahim Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çi go ti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir dizi projenin açılışını gerçekleştirdiği Şanlıurfa'daki programda platforma çıkan sanatçı İbrahim Tatlıses "Sayın Cumhurbaşkanım için buradayım, o beni davet etti onun için geldim. Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çı go ti. Cumhurbaşkanımız nereye biz oraya. Son nefesime kadar da Cumhurbaşkanımızın yanındayım." diyerek, "Haydi Söyle" şarkısından bir bölüm seslendirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abide Kavşağı'nda düzenlenen Şanlıurfa Kuzeybatı Çevre Yolu, Abide Kavşağı İlave Köprü Viranşehir Pompaj Sulaması 1. ve 2. Kademe ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni'ne katıldı.

Törene Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses de katıldı.

"CUMHURBAŞKANIMIZ NEREYE BİZ ORAYA"

Mikrofonu eline alan İbrahim Tatlıses, kalabalığa "Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çı go ti. Cumhurbaşkanımız nereye biz oraya. Son nefesime kadar da Cumhurbaşkanımızın yanındayım." diyerek seslendi.

 

BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİLER

Daha sonra Erdoğan'a bir şey söyleyeceğini belirten Tatlıses, "Ben sizin dostunuz muyum? Siz benim başımın tacısınız" diyerek "Haydi Söyle" şarkısını Erdoğan'ın da eşliğiyle söyledi.

TE GO Tİ Çİ GO Tİ NE DEMEK?

Tatlıses, 2013 yılında yaptığı bir paylaşımda, Kürtçe "Te go ti çi go ti" kelimesinin anlamını "Sen dedin ne demedin anlamına gelir yani boş battal gibi bir şey" diyerek açıklamıştı.

 

Şanlıurfa'daki açılışa katılan İbrahim Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çi go ti! ile ilgili etiketler Cumhurbaşkanı Erdoğan İbrahim Tatlıses
GÜNÜN VİDEOSU

Sinan Akçıl'dan Cumhur İttifakı İBB Başkan adayı Murat Kurum'a özel seçim şarkısı: Aşkımız eser olur

Sinan Akçıl, Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum’a seçim şarkısı yaptı. Kurum'un sosyal medya hesabından paylaştığı "Aşkımız Eser Olur" şarkısı büyük beğeni topladı.