Sancaktepe'de akılalmaz olay! Bir kişiyi güpegündüz böyle kaçırdılar

İlginç olay geçtiğimiz gün öğle saatlerinde İstanbul Sancaktepe’de yaşandı. Minibüs tipi ticari araç ile gelen 3 şahıs kahvehanede oturan bir kişiyi güpegündüz kaçırdı. Sokaktan geçen vatandaşlar ise olayı izlemekle yetindi. Öte yandan, adam kaçıran 3 şahsın, kaçırdıkları kişinin ağabeyleri oldukları ortaya çıktı.

Geçtiğimiz Pazar günü öğle saatlerinde Sancaktepe Yenidoğan Dörtyol bölgesinde gerçekleşen olayda; Üzerinde bir şirkete ait reklam bulunan 10 AB 163 plakalı minibüs ile gelen 3 şahıs, kahvehanede oturan, Serhat İnan isimli kişiyi zorla kaçırmaya çalıştı.

Sancaktepe'de akılalmaz olay! Bir kişiyi güpegündüz böyle kaçırdılar


DARP EDEREK ARACA BİNDİRDİLER

Kaçırılan kişinin direnmesi üzerine şahıslar, genç adamı zor kullanarak ve darp ederek araca bindirdi. Genç adamı ticari araca bindiren 3 şahıs olay yerinden hızlıca uzaklaştı.


AĞABEYLERİ TARAFINDAN KAÇIRILDIĞI İDDİA EDİLDİ

Öte yandan, güpegündüz minibüsle adam kaçıran şahısların, kaçırdıkları kişinin ağabeyleri oldukları ve kaçırılan kişinin birkaç gündür kayıp olduğu iddia edilmesinin ardından gerçek ortaya çıktı. 

Sancaktepe'de akılalmaz olay! Bir kişiyi güpegündüz böyle kaçırdılar


İKİ HAFTADIR EVE GELMEYİNCE...

2 haftadır eve gelmeyen S.İ'yi kahvehanede görüp, tanıyan bir kişi durumu S.İ.'nin ağabeyi M.İ.'ye haber verdi. M.İ., arkadaşları B.C.A. ve M.E.P. ile kahvehaneye geldi. S.İ, ağabeyi ve arkadaşları tarafından darbedilerek, araca bindirildi. S.İ.'nin zorla evine götürüldüğü belirtildi.


GÖZALTINA ALINAN 3 KİŞİ SERBET BIRAKILDI

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Ağabey M.İ. ile B.C.A. ve M.E.P. dün gözaltına alındı. "Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma" suçundan dün adli makamlara sevk edilen M.İ., B.C.A. ve M.E.P. isimli şüpheliler adli makamlarca serbest bırakıldı.

 

 

 

Sancaktepe'de akılalmaz olay! Bir kişiyi güpegündüz böyle kaçırdılar ile ilgili etiketler Abdurrahman Dilipak Sancaktepe Darp kaçırılma Yenidoğan Dörtyol

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.