Samsun'da korku dolu anlar! Down sendromlu çocuk viyadüğe çıktı!

Samsun’da karayolunda viyadüğe çıkan down sendromlu çocuk yürekleri ağza getirdi. Çocuğun vatandaşlar tarafından kurtarılma anı saniye saniye kameraya yansıdı.

Olay, Canik ilçesinde belediye binasının karşısındaki viyadükte meydana geldi. 11 yaşındaki down sendromlu bir çocuk, henüz belirlenemeyen bir sebeple viyadüğün yanındaki bariyerlerin arasına girdi. Sürücüler, kornaya basarak çocuğun yola çıkmasını önlemeye çalıştı.

Samsun'da korku dolu anlar! Down sendromlu çocuk viyadüğe çıktı!

Yoldan geçerken durumu fark eden Doğa Koruma ve Milli Parklar 11. Bölge Müdürlüğü çalışanı Olcay Karataş ve yoldan geçen bir sürücü down sendromlu çocuğu sırtlarına alarak ana yolun güvenli bölümüne taşıdı.

Özel çocuğu yüksek yol kenarından alıp, yolun güvenli tarafına taşıyan sürücüler daha sonra polisi bekledi. Özel çocuk, olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edilirken, çocuğun kurtarılması ve polise teslim edilme anı cep telefonu kameralarına yansıdı.

Samsun'da korku dolu anlar! Down sendromlu çocuk viyadüğe çıktı! ile ilgili etiketler Samsun Çocuk down sendromu karayolu

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.