Şampiyon motosikletçiler 1915 Çanakkale Köprüsü'nden rüzgar gibi geçti

Açılışı bugün yapılacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nde şampiyon sporcular boy gösterdi. Türkiye Motosiklet Federasyonu Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu ile Dünya Superbike Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü'nden geçti.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu ile Dünya Superbike Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü'nden rüzgar gibi geçti.

Şampiyon motosikletçiler 1915 Çanakkale Köprüsü'nden rüzgar gibi geçti

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile açılışı yapılacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nden Kenan Sofuoğlu ve Toprak Razgatlıoğlu rüzgar gibi geçti. Sofuoğlu, Kawasaki tarafından 'fabrikasyon yapılan dünyanın en hızlı motosikleti' HR2'yi kullanırken, Razgatlıoğlu ise Ferrari tarafından şu ana kadar üretilen en hızlı araba SF90'ın direksiyonu başına geçti.

Şampiyon motosikletçiler 1915 Çanakkale Köprüsü'nden rüzgar gibi geçti - Resim : 2

Hazırlıklarını yapan ve Türk bayrağıyla start verilmesinin ardından köprüyü beraber geçen ikili, 'Ecdada Saygı' ve 'Geleceğe Armağan' mesajıyla birlik mesajı verdi. Tek teker üzerinde giden Sofoğlu, elinde Türk Bayrağı ile de gösterisini taçlandırdı.

Şampiyon motosikletçiler 1915 Çanakkale Köprüsü'nden rüzgar gibi geçti - Resim : 3

Şampiyon motosikletçiler 1915 Çanakkale Köprüsü'nden rüzgar gibi geçti ile ilgili etiketler Kenan Sofuoğlu 1915 çanakkel köprüsü Toprak Razgatlıoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...