Saldırganlar husumetlilerini taradı! Lunaparktan çıkan baba ile oğlu vuruldu

Diyarbakır’da 2 kişi seyyar manavdaki husumetlilerine ateş açtı. Saldırıda manavda oturan 2 kişi ile o sırada Lunapark’tan çıkan baba ile 3.5 yaşındaki oğlu da yaralandı. Polis ekipleri kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesi Fırat Bulvarı üzerinde bulunan Lunapark köşesinde, karpuz satılan seyyar manavda husumetlileriyle karşılaşan iki kişi, tabancalarını çıkarıp rastgele ateş etmeye başladı.

Saldırganlar husumetlilerini taradı! Lunaparktan çıkan baba ile oğlu vuruldu

LUNAPARKTAN DÖNEN BABA İLE OĞLU YARALANDI

Açılan ateşte manavda oturan M.T. ve U.B. mermilerden kaçmaya çalışırken yaralandılar, saldırganlar ise yaralıların peşinden ateş etmeye devam etti. Bu sırada eğlence için Lunaparka gelen M.E. ve 3.5 yaşındaki oğlu K.A.E.'de çıkış kapısının önünde kendilerine isabet eden mermilerden dolayı yaralandı.

Saldırganlar husumetlilerini taradı! Lunaparktan çıkan baba ile oğlu vuruldu - Resim : 2

SİLAHLI SALDIRGANLAR KAÇTI

Silah sesleri üzerine çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, yaralılar ilk müdahalenin ardından Dicle Üniversitesi Hastanesi ile Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

POLİS ARAMA BAŞLATTI

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Çevredeki bazı araçlar ve seyyar tezgahlara da kurşun isabet ettiği görüldü. İnceleme yapan polis ekipleri, kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

İHA

Saldırganlar husumetlilerini taradı! Lunaparktan çıkan baba ile oğlu vuruldu ile ilgili etiketler Diyarbakır husumetliler silahlı saldırı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.