Sahneden düşmesine rağmen şovuna devam eden Özgür Turhan'ın eşi açıkladı!

Başarılı komedyen Özgür Turhan şov esnasında sahneden düştü. Ünlü komedyen şovu yarıda kesmeden düştüğü yerden şovuna devam etti. İzleyenler olanları şovun bir parçası zannederken Özgür Turhan'ın eşinden sağlık durumuna ilişkin açıklama geldi.

Ünlü ve başarılı komedyen Özgür Turhan sahne kazası yaşadı. Son gösterisini yaptığı sıradasahneden düşüp şovuna devam etti. Sağlık ekipleri müdahale ederken, Turhan şaka yapmayı sürdürdü.

YAPTIĞI İŞLER İLE ADINDAN SÖZ ETTİRİYORDU

Sosyal medya paylaşımları ve tek kişilik stand up gösterileriyle adından sıkça söz ettiren ünlü komedyen Özgür Turhan geçtiğimiz gün çıktığı gösteri sırasında sahneden yere düştü. Herkesi korkutan Özgür Turhan, sağlık ekiplerinin müdahale ettiği sırada yattığı yerden şaka yapmaya devam etti.

EŞİ SEVENLERİ İLE PAYLAŞTI "KABURGALARI KIRILDI"

Özgür Turhan'ın eşi Deniz Bağdaş ise bu kaza sonrası sosyal medya hesabından "Özgür'ü merak edenler için kısa bir şeyler söyleyeceğim' diyen Deniz Bağdaş 'Şekeri düşmüş. Ondan bayılmış. Kan değerleri iyi. Ancak belli bir yükseklikten düştüğü için kaburgaları kırılmış. Özet bu' ifadelerini kullandı.

Sahneden düşmesine rağmen şovuna devam eden Özgür Turhan'ın eşi açıkladı! ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.