Şahane Hayatım dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman yayınlanacak?

Şahane Hayatım dizisinin konusu ne? Türkiye'nin önde gelen televizyon kanallarından biri olan Fox TV, yeni sezon için büyük bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Son dönemin en popüler dizilerinden biri olan "Yasak Elma"nın final yapmasıyla adından söz ettiren kanal, yeni bir dizi müjdesiyle gündeme geldi. Paylaşılan son haberlere göre Fox TV'nin yeni dizisi "Şahane Hayatım," izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Peki, Şahane Hayatım dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?

Gelen bilgilere göre Fox TV, "Şahane Hayatım" dizisi için kolları sıvamış durumda. Dizi projesi hakkında ortaya çıkan detaylar ise izleyicileri şimdiden meraklandırmış durumda. Dikkat çeken senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla "Şahane Hayatım," şimdiden konuşulmaya başlandı. Peki, Şahane Hayatım dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman yayınlanacak? İşte Şahane Hayatım dizisi hakkında merak edilenler...

Şahane Hayatım dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman yayınlanacak?

ŞAHANE HAYATIM DİZİSİNİN KONUSU NE?

Hilal Altınbilek'in canlandırdığı Şebnem karakteri, tüm hayatını kızı Sare'ye adamış genç bir annedir. Şebnem, hayatın zorluklarına tek başına göğüs germeye çalışırken aynı zamanda kızının babasının açtığı velayet davasıyla da uğraşmaktadır. Ancak tesadüfler sonucu, Şebnem yakışıklı ve zengin bir adamla tanışır. Bu tanışma, Şebnem'in hayatını temelden değiştirir ve hem aşkı hem de birlikte mücadele etmeyi öğrenmeyi içeren bir serüven başlar.

ŞAHANE HAYATIM OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin başrol oyuncuları Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın performansları merakla beklenirken, yapımcılar henüz dizi yayın tarihi hakkında bilgi vermedi. Ancak edinilen bilgilere göre yapım şirketi, oyuncu seçmelerine hala devam ediyor.

ŞAHANE HAYATIM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fox TV'de yayınlanacak Şahane Hayatım'ın ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

ŞAHANE HAYATIM DİZİSİ

Hilal Altınbilek, canlandıracağı Şebnem karakteriyle izleyicilere duygusal bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Tüm hayatını kızı Sare'ye adamış genç bir anne olan Şebnem, hayatın zorluklarına karşı tek başına mücadele ederken bir yandan da kızının babasının açtığı velayet davasıyla uğraşmaktadır. Ancak tesadüfler, onu yakışıklı ve zengin bir adamla tanıştırır ve bu tanışma, Şebnem'in hayatını kökten değiştirir. Hem aşkı hem de birlikte mücadele etmenin anlamını keşfetmeye başlayan Şebnem, izleyicilere unutulmaz bir hikaye sunacak.

Şahane Hayatım dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman yayınlanacak? ile ilgili etiketler Fox TV
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü