Şahan Gökbakar emniyete teşekkür ederek sordu: "AllahBelanıVersinŞahan" TTsi de bu sayıya dahil mi?"

Muğla Marmaris'te çıkan yangın sonrası müdahale edilmediğini vurgulayan Şahan Gökbakar, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Bakar, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı "bot hesap" açıklamasından sonra teşekkür ederek "AllahBelanıVersinŞahan" TTsi de bu sayıya dahil mi?" diye sordu.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Muğla’nın Marmaris ilçesinde büyüyerek devam eden orman yangını ile ilgili paylaşımlar hakkında işlem başlatıldığını duyurdu, 'bot' hesap uyarısı yaptı.

 

Emniyet'in açıklamasında "Şahan’ kelimesi kullanılarak 10723 farklı hesaptan paylaşım yapıldığı görülmüş; bu hesapların %57,14'ünün bilgisayarlar tarafından yönetilen bot hesaplar olduğu değerlendirilmiştir" ifadeleri de yer aldı.

"ALLAHBELANIVERSİNŞAHAN TT'Sİ DE BU SAYIYA DAHİL Mİ?'

Sosyal medya hesabından Marmaris'teki yangınla ilgili gelişmeleri aktaran ve yardım isteyen oyuncu Şahan Gökbakar da Emniyet'in açıklamasıyla ilgili şu yorumu yaptı: "Dün ve bugün "şahan" kelimesi kullanılarak atılan tweetlerin ve hashtaglerin büyük çoğunluğu bana hakaret içermekteydi. Emniyet GM ne bu çirkin trol operasyonunu ortaya çıkardığı için teşekkür ederim. "AllahBelanıVersinŞahan" TTsi de bu sayıya dahil mi?"

 

Şahan Gökbakar emniyete teşekkür ederek sordu: "AllahBelanıVersinŞahan" TTsi de bu sayıya dahil mi?"

Şahan Gökbakar emniyete teşekkür ederek sordu: "AllahBelanıVersinŞahan" TTsi de bu sayıya dahil mi?" ile ilgili etiketler Muğla Marmaris Yangın emniyet şahan bot hesap
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.