Sağlık Bakanı Koca'dan dikkat çeken paylaşım: Sonuçları bildiğimizden fazla!

Yüz yüze eğitim öncesinde Sağlık Bakanı Koca Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Üniversite kayıtlarının bugün başladığını hatırlatan Bakan Koca, "Birçok gencimiz, okumayı arzu ettikleri şehir yerine, Covid-19 riskinin daha az olduğu yerlerde okumaya hazırlanıyor. İhmallerimizin sonuçları bildiğimizden fazla!" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından yüz yüze eğitim öncesinde dikkat çeken bir mesaj paylaştı. 

"AŞI VE TEDBİRLE HAYATI KOLAYLAŞTIRALIM"

Bakan Koca, yaptığı paylaşımda, "Üniversite kayıtları bugün başladı. Birçok gencimiz, okumayı arzu ettikleri şehir yerine, Covid-19 riskinin daha az olduğu yerlerde okumaya hazırlanıyor. Kronik hastalıkları var. İhmallerimizin sonuçları bildiğimizden fazla! Aşı ve tedbirle hayatı herkes için kolaylaştıralım." ifadelerini kullandı. 

 

Sağlık Bakanı Koca'dan dikkat çeken paylaşım: Sonuçları bildiğimizden fazla! ile ilgili etiketler Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koca aşı
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.