Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu: Depremde can kaybı var!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çanakkale Yenice merkezli depremde, Bursa Nilüfer'de panikle 2. kattan atlayan bir kişinin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini duyurdu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; Çanakkale Yenice'de meydana gelen, çevre illerde de hissedilen 4.9 büyüklüğündeki depremde panikle balkondan atlayan bir kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu: Depremde can kaybı var!

''TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN HAYATINI KAYBETMİŞTİR''

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Koca şu ifadeleri kullandı: "Bu akşam Çanakkale Yenice’de meydana gelen; Çanakkale yanı sıra Balıkesir ve İstanbul’da da hissedilen 4.9 büyüklüğündeki depremde, Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki bir vatandaşımız, korku sebebiyle ikinci kattan atlayarak ağır yaralanmış; ambulansla kaldırıldığı Çekirge Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum. Allah hepimizi afetlerden korusun."

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu: Depremde can kaybı var! ile ilgili etiketler Çanakkale deprem Fahrettin Koca Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı ölüm vefat Bursa Nilüfer
GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.