Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürüldüğü restorandan yeni görüntüler!

Beşiktaş kulübü eski yönetim kurulu üyesi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu Yeşilköy'de bir restoranda kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Mahmutyazıcıoğlu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay yeri kameralara böyle yansıdı...

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu saat 00.30 sıralarında Bakırköy Yeşilköy Mahallesi Cümbüş sokakta şoförü ile birlikte Bakırköy'de bulunan balıkçılar çarşısında bir restoranda yemek yerken kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürüldüğü restorandan yeni görüntüler!

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Olay yerindeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve sağlık ekibi geldi. Sağlık ekibi ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Silahlı saldırı sonrası ağır yaralanan Mahmutyazıcıoğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürüldüğü restorandan yeni görüntüler! - Resim : 2

Şoförü ise olay yerindeki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Polis saldırıyla ilgili çalışma başlattı. Korkunç olayın yaşandığı restoran kameralara yansıdı.

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU KİMDİR?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 yılında Rize’de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yürüttü.

Yaklaşık 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yaptı. Türkiye'nin önce gelen şirketlerinde hukuk danışmanlığı yapan Mahmutyazıcıoğlu, çok sayıda davada tecrübe elde etmişti

Silahlı saldırıda yaşamını yitiren Mahmutyazıcıoğlu sunucu Ece Erken ile evliydi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babasıydı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürüldüğü restorandan yeni görüntüler! ile ilgili etiketler Ece Erken Beşiktaş şafak mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırı
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basketbol performansı! Takımını böyle yönlendirdi: Tam bir oyun kurucu

Sporla her zaman yakından ilgili olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sık sık basketbol oynamayı da ihmal etmiyor. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yer aldığı basketbol maçından görüntüleri paylaştı.