Sadakatsiz dizisi ile ilgili bomba itiraf Melisa Döngel'den geldi!

Sadakatsiz dizisinde Emir Taro Tekin'in annesi Hicran'ın gençliğini oynayan Melisa Döngel aldığı yoğun eleştiriler sonrası bomba bir itirafta bulundu.

Sadakatsiz Selçuk'un annesi Hicran rolüyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Melisa Döngel dizinin takipçilerinin yoğun eleştirilerine maruz kalınca itiraf etti. Konuk oyuncu olarak katıldığı Sadakatsiz dizisinde performansıyla yoğun eleştiri alan Melisa Döngel, 'Oğlumu bir başkasına bırakıp gideceğim, Sette bu sahneyi oynarken nasıl ağladığımı bir bilseniz' şeklinde ifadeler kullanıldı.

MELİSA DÖNGEL'DEN SADAKATSİZ İTİRAFI!

Dizide oynadığı karakter gereği takipçilerinden gelen kötü tepkiler sonucunda itiraf eden güzel oyuncu, “ Herkes bana oynadığım karakter sebebiyle küfür ediyor zaten” diyerek konuştu.

Beyazperde de oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile partner olmak istediğini söyleyen Melisa Döngel, “ Uraz Kaygılaroğlu ile dram tarzında bir film oynamak istiyorum, buram buram ağlamak istiyorum” dedi.

Son zamanlarda kalbimin boş olduğunu belirten güzel oyuncu, “ Sevgili olarak benim vaktim var ama bana bu şekilde vakit ayıran yok. Etrafındaki herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum, Flört ettiğim kişide yok şaşırıyorum bu duruma” ifadelerini kullandı.

 

Sadakatsiz dizisi ile ilgili bomba itiraf Melisa Döngel'den geldi! ile ilgili etiketler Kanal D melisa döngel Sadakatsiz