Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'ndan Erbakan sorusuna sert tepki! Cahil bunlar

Altılı Masa liderlerinin Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adını açıkladığı etkinlik, Saadet Partisi Genel Merkezi önünde gerçekleşmesi Saadet Partisi'nin tabanından itiraz seslerini yükseltmeye başladı. Bu konu Saadet lideri Temel Karamollaoğlu'na, "Erbakan'ın kemiklerini mi sızlattınız?" şeklinde soruldu. Karamollaoğlu, "Bu arkadaşlar maalesef cahil." yanıtını verdi. İşte detaylar...

Geçtiğimiz hafta Saadet Partisi Genel Merkezi'n önünde Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adını açıkladığı etkinlik, Saadet Partisi'ne tepkilere neden oldu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'ndan Erbakan sorusuna sert tepki! Cahil bunlar

Saadet Partisi'nden itiraz seslerinin yükselmesine neden olan etkinlik, Saadet Partisi'nin önde gelen isimleri tarafından 2022 yılında kurulan Haymana Mutabakatı Heyeti, bir açıklama yayınladı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını tanımadıklarını belirten bildiride, 'Saadet Partisi yönetiminin davamız, milli görüşçülere ve milletimize güveni kalmamıştır.' ifadeleri kullanıldı.

Bu durum Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na katıldığı bir canlı yayında "Erbakan'ın kemiklerini mi sızlattınız?" şeklinde soruldu. Karamollaoğlu, "Bu arkadaşlar maalesef cahil." yanıtını verdi.

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'ndan Erbakan sorusuna sert tepki! Cahil bunlar ile ilgili etiketler Saadet Partisi Temel Karamollaoğlu 6'lı Masa

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.