Rüyada kurbağa görmek ne anlama gelir?

Rüyada görülen detaylar merakla araştırılmaya devam ediyor. Rüya tabirlerinde rüyalarda görülen detaylara geniş yer veriliyor. Peki, rüyada kurbağa görmek ne anlama geliyor? İşte detaylar...

Rüyasında ilginç detaylar gören kullanıcılar merakla gördüğü rüyanın anlamını araştırmaya koyuluyor. Rüyasında kurbağa görenler arama motorlarında manasını araştırıyor. Peki ya, rüyada kurbağa görmek ne anlama geliyor, rüyada kurbağa görmek ne ifade eder?

İşte rüyada kurbağa görmek ile ilgili detaylar...

Rüyada canlı zıplayan büyük bir kurbağa görmek, ibadet ehli kimselere işaret eder. Rüyada kurbağayı yakalamak ise menfaat elde etmektir. Rüyada kurbağaları beslemek yüklü miktarda para elde etmeye, kurbağa yemek sağlığın bozulmasına, kurbağayı ezmek yada öldürmek ise kendi kendinize zarar vereceğinize yorulmaktadır.

RÜYADA KURBAĞA GÖRMENİN ANLAMI!

Günümüz rüya yorumcularına göre rüyada kurbağa görmek aile hayatında mutluluk, kısmet, bolluk-bereket, çocuk anlamlarına gelir. Servet sahibi olmak, iş hayatında değişiklikler şeklinde de yorumlanır. Rüyada kurbağa görmek genel anlamda; çevrenizde beğenilme arzusunda olan bir kadın olduğuna işaret eder.

Kimi rüya tabircilerine göre kurbağa rüyası Allah'u Teâlâ'nın emirlerini yerine getirmeye çalışan adama delalet eder. Geçimini sudan kazanan kimsenin rüyada beyaz kurbağa görmesi, hayra ve berekete işaret etmektedir. Beyaz kurbağa rüyası kulluk vazifelerini yerine getiren kimseye, komşularına zararı dokunmayan, temiz ve mütevazi bir insana işaret eder.

Rüyada kurbağa görmek ne anlama gelir? ile ilgili etiketler Rüya tabirleri
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.