Rüyada fırtına görmek ne anlama gelir?

Rüyada görülen detaylar merakla araştırılmaya devam ediyor. Rüya tabirlerinde rüyalarda görülen detaylara geniş yer veriliyor. Peki, rüyada fırtına görmek ne anlama gelir? İşte konuyla ilgili detaylar...

Rüyasında ilginç detaylar gören kullanıcılar merakla gördüğü rüyanın anlamını araştırmaya koyuluyor. Rüyada fırtına görenler ise arama motorlarında manasını araştırıyor. Peki ya, rüyada fırtına görmek ne anlama geliyor, fırtınanın rüyada görülmesi ne ifade eder?

İşte rüyada fırtına görmek ile ilgili detaylar...

Rüyada fırtına görmek, görenden ziyade görülen memlekete işaret olduğu gibi kısa zamanda hayatınızda önemli bir değişiklik olacağına, iş hayatınızda karışık safhalarla karşılaşacağı­nıza, şiddetli, rüzgarlı şimşek ve gök gürültüsü ile fırtına görmek, karada ve denizde görülen yerde fesat ve kargaşalık olacağına, bu­laşıcı hastalık ve kıtlık gibi bir musibet olacağına işarettir. Rüyada fırtına çıktığını görmek, pek iyi değildir. Fırtı­na rüyası iyiye ve hayra yorulmaz. Rüyasında bulunduğu bir yerde fırtına koptuğunu, fırtına çıktığını gören kimsenin evinde veya işinde (iş yerinde) bir tatsızlık, bir yaramazlık çıkacağına işaretle tabir edilir. Fır­tınadan çok zarar olduğunu görmek ise, bu tatsızlığın kö­tü sonuçlanacağına işaret ile tabir olunur. Rüyada fırtına görmek, bir belaya uğrama­ya, musibete ve eldeki malın telef olmasına işâret eder. Bazen de rüyada fırtına görmek, büyük bir günaha işâret eder. Bir kimsenin rüyada fırtınadan evinin çatı­sının uçtuğunu görmesi, o evden bir kişinin âhirete göç edebileceğine yorulur. Ürpertili, karanlık ve korku atmosferi içinde rüzgarın bir kimseyi bir yere götürmesi, zahmet ve sıkıntıya, üzüntü ve kedere işâret eder. Ağaçları, evleri vs. alıp götüren ve her şeyi yıkan fırtına, umumi bela ve musibetlere işâret eder. Gök gürültüsüyle birlikte görülen rüzgar, gücü nispetinde kahredici olan devlet başka- nına yorulur. Şiddetli rüzgarın (fırtına) bir yöre halkının üzerine doğru esmesi, yöre halkı için korku ve şiddete işâret eder. Fırtına orada ağaçları kökünden sökerse, devlet başkanından kaynaklanacak olan gaza­ba işâret eder. Rüyada görülen rüzgar, estiği tarafa ve ekle göre tabir edilir. Hafif rüzgar, hastalıktan kurtulmaya; şimal rüzgarı, rahata kavuşmaya, gam ve kederden kurtulmaya işâret eder. Batıdan esen rüzgar afet ve belalara işâret eder. Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete işâret eder. Mutedil olarak esen rüzgar, hayır ve bere­kete işâret eder. Yerden toz ve toprak kaldıran rüzgar, sava­şa işâret eder. Yel ve hafif rüzgar, nezle ve baş ağrısı gibi yaygın ve sıradan hastalıklara işâret eder. Bilinen yönlerden esen rüzgarlar (imbat vs.) güzel ve hoş haberlere, rahmet ve bere­kete işâret eder. Kızılyel, ana babaya âsi olmaya delâlet eder. Rüyada sabah meltemi görmek, huzurlu bir hayata ve kolay elde edilecek mala işâret eder.

Rüyada fırtına görmek ne anlama gelir? ile ilgili etiketler Rüya tabirleri