Rusya'da okula silahlı saldırı: Ölü sayısı 13'e yükseldi! Saldırgan intihar etti...

Rusya'nın Izhevsk kentinde bir okula silahlı saldırı düzenlendi. Silahlı saldırıda 13 kişinin hayatını kaybettiği, 20 kişinin ise yaralandığını açıklandı. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada saldırganın cansız bedeninin bulunduğu, saldırganın intihar ettiği belirtildi.

Yetkililer, Rusya'nın Izhevsk kentinde bir okula silahlı saldırı düzenleyen kişinin güvenlik görevlisini öldürdüğünü ve kurbanlar arasında çocukların da olduğu açıklandı.

ÖLENLERİN ARASINDA ÇOCUKLAR DA VAR

TASS ise kısa süre sonra yaptığı açıklamada silahlı saldırıda13 kişinin hayatını kaybettiği, 20 kişinin ise yaralandığını açıkladı.

Rusya'da okula silahlı saldırı: Ölü sayısı 13'e yükseldi! Saldırgan intihar etti...

SALDIRGAN İNTİHAR ETTİ

İjevsk'in bağlı bulunduğu Udmurtia eyaletinin İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, saldırganın cansız bedeninin bulunduğu duyuruldu. Saldırganın intihar ettiği tespit edildi.

Rusya'da okula silahlı saldırı: Ölü sayısı 13'e yükseldi! Saldırgan intihar etti... - Resim : 2Rusya'da okula silahlı saldırı: Ölü sayısı 13'e yükseldi! Saldırgan intihar etti... - Resim : 3

 

Rusya'da okula silahlı saldırı: Ölü sayısı 13'e yükseldi! Saldırgan intihar etti... ile ilgili etiketler Rusya Okul Saldırı
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.