RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu'dan 'Survivor All Star 2022' açıklaması

Survivor All Star 2022'de yarışmacılardan Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olması bazı izleyicilerin ve yarışmacıların tepkisine neden oldu. Nisa Bölükbaşı ve programın sunucusu Acun Ilıcalı'ya gelen tepkilerin arından Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu: "Birçok açıdan büyük bir tepki var yarışma organizasyonuna"

tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star 2022'de şampiyonun Nisa Bölükbaşı olması tepki çekti. Gelen tepkilerin ardından programın sunucusu Acun Ilıcalı da "Gerekirse noter tasdikli oyları yayınlarız. Kimse bizim namusumuza dil uzatmayacak, herkes haddini bilecek" diyerek finallerdeki oylama sonuçlarının oranlarını yayınladı.

RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu'dan 'Survivor All Star 2022' açıklaması

Ancak tepkiler gelmeye devam etti. Bu tepkiler sürerken RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu da bir paylaşım yaptı.

İbrahim Uslu, Twitter hesabından şu açıklamalarda bulundu: "Hem gelen tepkiler hem yorumlar hem de şikayetlere bakacak olursak #SurvivorAllStar2022 yarışmasında yarışma sonuç aşaması veya son finale doğru uygulamaları ile yarışmayı takip edenleri pek de tatmin etmemiş durumda. Bir çok açıdan büyük bir tepki var yarışma organizasyonuna."

RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu'dan 'Survivor All Star 2022' açıklaması - Resim : 2

 

 

 

RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu'dan 'Survivor All Star 2022' açıklaması ile ilgili etiketler Survivor RTÜK Acun Ilıcalı Nisa Bölükbaşı survivor all star 2022 İbrahim Uslu
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.