Rıza Çalımbay'dan Şenol Güneş'e ağır gönderme: "Tebrik etmek lazım"

Beşiktaş'ın Fenerbahçe maçında ağır bir yenilgi alması sonrası teknik direktör Rıza Çalımbay, Başkan Hasan Arat ile bir toplantı gerçekleştirdi. Rıza Çalımbay, Şenol Güneş döneminde yapılan transferleri kastederek, "Bu kadroyu kuranları tebrik etmek lazım" siteminde bulundu.

Beşiktaş'ta, Fenerbahçe derbisi sonrası derin bir sessizlik ve üzüntü hakim. Fenerbahçe karşısında alınan yenilgi sonrası çiçeği burnunda başkan Hasan Arat, teknik direktör Rıza Çalımbay ile bir görüşme gerçekleştirdi.

"TEBRİK ETMEM LAZIM"

Bu görüşmede tecrübeli teknik adamın sitemkar sözler sarf ettiği öğrenildi.

Rıza Çalımbay'ın 3-1'lik Fenerbahçe yenilgisiyle ilgili olarak başkan Arat'a, "Bu takım en fazla bu kadar oynar. Bu kadroyu kuranları tebrik etmek lazım!" dedi.

Başkan Hasan Arat ise Rıza Çalımbay'a devre arasını işaret etti ve gerekli hamlelerin devre arasında yapılacağını söyledi. Siyah-Beyazlı kulüpte Hasan Arat başkanlığındaki yeni yönetimi zor günler bekliyor.

Sakatlık problemlerinin devam etmesi ve Afrika Uluslar Kupası'nda milli takımlara gidecek oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle yeni yönetimin futbol takımını ayağa kaldırmak için yoğun bir mesai harcaması gerekecek. 

(Takvim)

Rıza Çalımbay'dan Şenol Güneş'e ağır gönderme: "Tebrik etmek lazım" ile ilgili etiketler Rıza Çalımbay Şenol Güneş Beşiktaş
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.