Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 20 Kasım TV reyting sonuçları...

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 20 Kasım Pazartesi reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 20 Kasım Pazartesi reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 20 Kasım Pazartesi reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 20 Kasım TV reyting sonuçları...

REYTİNGLERDE KİM BİRİNCİ OLDU? İŞTE 20 KASIM REYTİNG SONUÇLARI...

20 Kasım 2023 Pazartesi akşamı yayınlanan dizi, film, haber ve yarışma programlarının reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada TRT1'de izleyiciyle buluşan "Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi", 2. sırada Atv'de yayınlanan "Esra Erol'da", 3.sırada Star TV'de ekrana gelen "Ömer" yer aldı.

AB'de ise 1.sırada "Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi", 2.sırada "Ömer", 3.sırada TV8'de ekrana gelen "Masterchef Türkiye All Star" yer aldı.

 

Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 20 Kasım TV reyting sonuçları... ile ilgili etiketler reyting 20 Kasım
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.