Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 13 Kasım reyting sonuçları...

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 13 Kasım Pazartesi reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 13 Kasım Pazartesi reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 13 Kasım Pazartesi reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 13 Kasım reyting sonuçları...

REYTİNGLERDE KİM BİRİNCİ OLDU? İŞTE 13 KASIM REYTİNG SONUÇLARI...

13 Kasım 2023 tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de reyting listesinin ilk sırasında Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, ikinci sırada Ömer, üçüncü sırada Esra Erol'da yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, ikinci sırada Ömer, üçüncü sırada Masterchef Türkiye All Star yer aldı.

20+ABC1 listesinde ise ilk sırada Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, ikinci sırada Ömer, üçüncü sırada Masterchef Türkiye All Star yer aldı.

Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 13 Kasım reyting sonuçları... ile ilgili etiketler reyting 14 Kasım
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.