Reyting sonuçları: 9 Temmuz Salı

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 9 Temmuz Salı reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 9 Temmuz Salı reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 9 Temmuz Salı reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Reyting sonuçları: 9 Temmuz Salı

REYTİNG SONUÇLARI: 9 TEMMUZ SALI

Total'de reyting listesinin ilk sırasında İspanya Fransa karşılaşması, ikinci sırada Masterchef Türkiye, üçüncü sırada Now Ana Haber yer aldı.

AB'de birinci sırada İspanya Fransa karşılaşması, ikinci sırada Masterchef Türkiye, üçüncü sırada Now Ana Haber yer aldı.

20+ABC1 grubunda ise birinci sırada İspanya Fransa karşılaşması, ikinci sırada Masterchef Türkiye, üçüncü sırada Now Ana Haber yer aldı.

Reyting sonuçları: 9 Temmuz Salı ile ilgili etiketler reyting
GÜNÜN VİDEOSU

O patrondan skandal sözler: Burayı devletten sıfır aldım, yarın da herkesi kapının önüne koyarım!

Elazığ'da eylem yapan işçilerle bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Eti Krom A.Ş.'nin sahibi Ali Rıza Yıldırım, işçileri azarladı. 'Yarın herkesi kapının önüne koyarım' diyen işçiye Yıldırım, 'İş sizin işiniz' deyince, 'Cevap verme bana. Ben sana söz hakkı verince konuşacaksın. Ben burayı sıfır yaparım, yarında kapıya kilidi vururum. Burası devlette kilitliydi. Para da kazanmıyordu para da kaybetmiyordu. Ben burayı aldım, bu hale getirdim' dedi.