Reyting sonuçları 7 Ocak 2023 Cumartesi: Gönül Dağı, Fox Haber, MasterChef

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 7 Ocak Cumartesi reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 7 Ocak Cumartesi reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 7 Ocak Cumartesi reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Reyting sonuçları 7 Ocak 2023 Cumartesi: Gönül Dağı, Fox Haber, MasterChef

7 OCAK 2022 CUMARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

7 Ocak 2023 Cumartesi günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.Total'de birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Kardeşlerim, üçüncü sırada Gönül Dağı özet yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada Gönül Dağı özet yer aldı.

20+ABC1 grubunda ise birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada Gönül Dağı özet yer aldı.

Reyting sonuçları 7 Ocak 2023 Cumartesi: Gönül Dağı, Fox Haber, MasterChef ile ilgili etiketler reyting 8 Ocak