Reyting sonuçları 12 Ağustos Cuma! Reytinglerde kim birinci oldu?

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 12 Ağustos Cumartesi reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 12 Ağustos Cumartesi reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 12 Ağustos Cumartesi reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Reyting sonuçları 12 Ağustos Cuma! Reytinglerde kim birinci oldu?

12 AĞUSTOS CUMARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

12 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total’de 1. sırada TV8’de izleyici ile buluşan “MasterChef Türkiye All Star”, 2. sırada TRT 1’de ekranlara gelen “Sen Türkülerini Söyle”, 3. sırada ise “FOX Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB’de 1. sırada “MasterChef Türkiye All Star”, 2. sırada “FOX Ana Haber Hafta Sonu”, 3. sırada ise “Güldür Güldür Show” yer aldı.

Reyting sonuçları 12 Ağustos Cuma! Reytinglerde kim birinci oldu? ile ilgili etiketler televizyon reyting 12 Ağustos
GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.