Restoranda yediği yemeği beğenmediği için hesabı ödemeyen kaymakam Hacı Kerim Meral'in görev yeri değişti!

Restoranda yediği yemeği beğenmeyince hesabı ödemeden giden Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral'in görev yeri değiştirildi. Meral, Erzurum'un bin 550 rakımlı Karaçoban ilçesinde görev yapacak.

6 Kasım'da yanındaki 2 misafiriyle birlikte bir restorana giderek yemek yiyen Artvin Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral gündem olmuştu. 

Meral, dönerin üstüne sütlaç sipariş etmiş, kasaya geldiğinde beğenmediğini söyleyip hesabı ödememişti.

KAYMAKAMIN GÖREV YERİ DEĞİŞTİRİLDİ

İçişleri Bakanlığı'nın devreye girmesiyle soruşturma başlatılan kaymakamın görev yeri değiştirildi.

Hacı Kerim Meral'in görev yeri değiştirildi. Resmi gazetede yayınlanan kararname ile Erzurum'a atandı. Meral, Erzurum'un bin 550 rakımlı Karaçoban ilçesinde görevini sürdürecek.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Olay, 6 Kasım'da, öğle saatlerinde ilçe merkezinde meydana gelen olayda, yanındaki 2 misafiriyle restorana giden Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral, garsona döner, ardından da sütlaç siparişi verdi.

Misafirleriyle birlikte dönerleri, ardından da tatlı yiyerek çay içen Kaymakam Meral, masadan kalkarak kasaya yöneldi. Kasada duran işletme sahibi Ferhat Kodat'a döner ve tatlıyı beğenmediğini söyleyen Kaymakam Meral, hesap ödemeden restorandan ayrıldı.

 Restoranda yaşanan bu anlar güvenlik kameralarına yansıdıktan sonra basına sızdırıldı. Görüntüler sonrası da hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Restoranda yediği yemeği beğenmediği için hesabı ödemeyen kaymakam Hacı Kerim Meral'in görev yeri değişti! ile ilgili etiketler Artvin Erzurum kaymakam
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."