Rasim Ozan Kütahyalı'dan "Kusturmalı Boşnak sak..su" iğrençliği! / VİDEO

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında dün gece Rasim Ozan Kütahyalı kendisine yapılan şaka sonrasında akıllara durgunluk veren bir söz söyledi. Beyaz futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı 'ya ilaçlı gazoz içirdiler. Kütahyalı kendisine yapılan şakayı "Kusturmalı Boşnak saksosu" olarak nitelendirdi. Kütahyalı'nın bu lafı izleyenleri şoke ederken sosyal medyada Boşnaklardan ifadelere tepki yağdı. Gazozu içen Kütahyalı fenalaşarak programı terk etti.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında dün gece Rasim Ozan Kütahyalı kendisine yapılan şaka sonrası iğrenç bir söz söyledi.

Kütahyalı kendisine yapılan şakayı "Kusturmalı Boşnak saksosu" olarak nitelendirdi. Kütahyalı'nın ırkçı ve belden aşağı "Kusturmalı Boşnak saksosu" lafı izleyenleri şoke ederken sosyal medyada Boşnaklardan ifadelere tepki yağdı.

RTÜK de göreve davet edilirken, Beyaz TV'nin telefonları tepkiler nedeniyle kilitlendi.

Rasim Ozan Kütahyalı'dan "Kusturmalı Boşnak sak..su" iğrençliği! / VİDEO ile ilgili etiketler video rasimozankütahyalı beyazfutbol boşnak saksosu bosna
GÜNÜN VİDEOSU

Bayraktar AKINCI'dan Çakır'la tam isabet! 100 km uzaktan hedefi işte böyle vurdu...

Bayraktar AKINCI TİHA, milli olarak geliştirilen Çakır Seyir Füzesi ile gerçekleştirdiği test atışında 100 kilometre uzaktan deniz üstündeki hedefi tam isabetle vurdu. İşte o anlar...