Rapçi Uzi konseri sırasında hayranının saldırısına uğradı! Yere yığıldı

Önceki akşam bir mekanda sahne alana Rapçi Uzi (Utku Cihan Yalçınkaya) sahnede şarkı söylediği sırada hayranının saldırısına uğradı. Kendisini dinlemeye gelen hayranının güvenlik görevlilerini aşarak birden üstüne atlamasıyla yere düşen Uzi "Bu görmek istediğimiz bir manzara değil" diyerek sahneyi terk etti.

Genç popçu Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddiasıyla ve şarkılarıyla gündemden düşmeyen Uzi, sahnede hiç beklemediği bir olay yaşadı. 'Paparazzi', 'Makina', 'Paranoya', 'Umrumda Değil', 'Krvn' gibi şarkılarıyla tanınan Uzi lakaplı 23 yaşındaki şarkıcı Utku Cihan Yalçınkaya, önceki akşam konser verdiği sırada hayranının saldırısına uğradı.

Rapçi Uzi konseri sırasında hayranının saldırısına uğradı! Yere yığıldı

 HAYRANI ÜSTÜNE ATLADI


Uzi'ye konser verdiği sırada sahnede bir hayranı sarılmak istedi. Uzi, hayranının üstüne atlamasıyla bir anda yere kapaklandı. Uzi'nin hayranı, güvenlik güçleri tarafından durdurulurken yerinden kalkan Uzi ise sinirlerine hakim olamadı.

Yaşananlardan dolayı rahatsız olan Uzi, "Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Bu görmek istediğimiz bir manzara değil. Hepiniz Allah'a emanet olun" diyerek konseri bitirdi.

Yaşanan olayın ardından Uzi'nin sahnede playback yaptığı da dikkatlerden kaçmadı.

 

Rapçi Uzi konseri sırasında hayranının saldırısına uğradı! Yere yığıldı ile ilgili etiketler uzi Utku Cihan Yalçınkaya

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.