Rakibi Servet Yardımcı'nın adaylığı resmileşti! Mehmet Büyükekşi, TFF başkan adayı olabilmek için yeterli imzayı toplayabilecek mi?

Servet Yardımcı, dün 10 kulüple birlikte toplamda 140 imzaya ulaşarak resmen TFF Başkan adayı olurken mevcut TFF Başkanı Büyükekşi, yeterli imzaya (65) ulaşamadı. 61 imzada kalan Büyükekşi aday olabilmek için yeterli imzayı toplayabilecek mi? sorusu gündeme geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Adayı Servet Yardımcı, adaylık başvuru dosyasını teslim etti. Adaylık başvurusu için gerekli evrakları toplayan Yardımcı, kişisel sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yardımcı, açıklamasında 18 Temmuz'da gerçekleştirilecek TFF yönetimi seçimi için adaylık başvuru dosyasını Türkiye Futbol Federasyonu'na teslim ettiğini duyurdu.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ TFF BAŞKAN ADAYLIĞINI RESMİLEŞTİREBİLECEK Mİ?

Servet Yardımcı, dün 10 kulüple birlikte toplamda 140 imzaya ulaşarak resmen TFF Başkan adayı olurken mevcut TFF Başkanı Büyükekşi an itibariyle yeterli imzaya (65) ulaşamadı. 61 imzadan kalan Büyükekşi aday olabilmek için yeterli imzayı toplayabilecek mi? sorusu gündeme geldi.

Rakibi Servet Yardımcı'nın adaylığı resmileşti! Mehmet Büyükekşi, TFF başkan adayı olabilmek için yeterli imzayı toplayabilecek mi? ile ilgili etiketler Mehmet Büyükekşi
GÜNÜN VİDEOSU

İtalya Başbakanı Meloni'nin Erdoğan'a bakışları gündem oldu!

ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İtalya Başbakanı Giorgia Meloni'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bakışları gündem oldu. O anların ardından Meloni'nin Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a olan bakışlarındaki hoşnutsuzluk akıllara geldi.