Programa Uğur Dündar yerine balmumu heykeli çıktı

Uğur Dündar'ın sunduğu Demokrasi Arenası programı RTÜK'ün uyguladığı 5 haftalık yayın yasağı sebebiyle bu hafta ekranlara gelmedi. Ancak "Demokrasi Marenası" programında durumu protesto eden Müjdat Gezen, Uğur Dündar'ın bal mumu heykeliyle yayına başladı. Gezen, 10 dakika boyunca Uğur Dündar'ın bal mumu heykeliyle konuştu.

RTÜK'ün Tele1 kanalında Uğur Dündar'ın sunumuyla yayınlanan Demokrasi Arenası programına 5 haftalık durdurma cezası vermesinin ardından bu süreçte ekrana gelecek olan Müjdat Gezen'in sunduğu "Demokrasi Marenası" programının ilk konuğu Uğur Dündar'ın bal mumu heykeli oldu.

"İLK DEFA AYAK AYAK ÜSTÜNE ATTIĞINI GÖRDÜM"

İlginç görüntülerin ortaya çıktığı programda Müjdat Gezen, Uğur Dündar'ın bal mumu heykeliyle sohbet etti.

Gezen, "Bugünkü konuğum, Uğur Dündar. Bu gece ona sayın ya da beyefendi diye hitap etmeyeceğim, Çünkü yarım asrı aşkın dostluğumuz var. İlk defa ayak ayak üstüne attığını gördüm, Sen, seyircinin karşısında bugüne kadar hiç ayak ayak üstüne atmadın. Ayağını indirmek için dört kişi çalıştı. Başaramadı. Yılmaz Büyükerşen'e danışacaktım, nasıl yapabiliriz diye. İmkanı yok, onun anatomik, böyle dedi. Uğurcuğum diyorum ki bugün geyiklerden bahsedelim. Mesela ben Ren geyiklerini merak etmişimdir. Bizim geyiklere benzemez." ifadelerini kullandı.

 

Programa Uğur Dündar yerine balmumu heykeli çıktı ile ilgili etiketler Uğur Dündar Müjdat Gezen RTÜK yayın yasağı Demokrasi Marenası
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.