Prens Harry ile Meghan Markle balayında Türkiye'ye geliyor!

19 Mayıs'ta Kensington Sarayı'nda evlenecek olan Prens Harry ile Meghan Markle çiftinin balayı seçenekleri arasında Türkiye de yer alıyor.

İngiltere tahtının beşinci sıradaki varisi Prens Harry ve ABD'li oyuncu Meghan Markle, bu yılın en konuşulan düğününe imza atmak için hazırlıklara başladı.

KAPADOKYA'DA O LİSTEDE

19 Mayıs'ta Kensington Sarayı'nda görkemli bir düğünle dünyaevine girecek olan gözde çiftin balayı planları gündem oldu. İngiltere'nin en yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, "Prens Harry ile Meghan Markle balayında nereye gidecek?" diyerek verdiği haberinde alternatifler arasında ülkemizin gözde turizm cenneti Kapadokya'nın da olduğunu yazdı.

prens-harry-ile-meghan-markle-in-balayi-10424492_6407_m

HAWAİİ VE MEKSİKA'DA LİSTEDE

The Sun'ın haberine göre Prens Harry ile Amerikalı nişanlısının Türkiye dışındaki diğer balayı seçenekleri ise Afrika'daki Ruanda, Zambiya ve Botsvana Cumhuriyeti ile Amerika'nın gözde tatil rotası Hawaii ve Meksika.

KAPADOKYA'DAN ÖVGÜYLE BAHSEDİLDİ

Her seçeneğe dair detaylı otel ve kültürel bilgiler de veren The Sun, Kapadokya'dan da şöyle bahsetti:

"Türkiye, 'Suits' dizisinin yıldızı Meghan Markle tarafından geçmişte ziyaret edildi ve dünyaca ünlü güzelin en gözde mekanları arasına girdi. Kapadokya'daki sıcak hava balonlarıyla seyahat etmek, turistlere eşsiz güzellikler sunuyor."

Prens Harry ile Meghan Markle balayında Türkiye'ye geliyor! ile ilgili etiketler Prens Harry Meghan Markle Türkiye Balayı Kapadokya
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...