Pompalı tüfekle dehşet saçtı!

İstanbul Ümraniye'de iki ay önce yaşanan alacak verecek kavgasında bir kişi pompalı tüfekle havaya ateş etti. Kısa sürede bölgeye gelen ekipler, olaya karışan 10 kişiyi gözaltına alırken, yaşanan olayın görüntüleri ortaya çıktı.

Olay, 2 ay önce Ümraniye Şerifali Mahallesi'nde meydana geldi. İki grup arasında alacak verecek konusunda tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Ardından taraflardan biri elindeki pompalı tüfekle havaya ateş etmeye başladı.

O anlar çevrede bulunan bir kişi tarafından cep telefonu kameralarına kaydedildi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede bölgeye gelen ekipler, olaya karışan 10 kişiyi gözaltına aldı. Olayda şans eseri yaralı ve can kaybı bulunmazken, kullanılan pompalı tüfek ve bir adet kurusıkı tabanca ekipler tarafından ele geçirildi. Şüphelilere, Genel güvenliği kasten tehlikeye sokma suçundan işlem yapıldı. Şüpheliler, alınan ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan yaşanan olaya ilişkin cep telefonu kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde bir kişinin, sokak ortasında pompalı tüfekle 3 el hava ateş ettiği ve birkaç kişinin onu tutmaya çalıştığı görülüyor.

Pompalı tüfekle dehşet saçtı! ile ilgili etiketler Ümraniye pompalı dehşeti pompalı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.