Polonya'ya uçuşlarda aşı ve test zorunluluğu kaldırıldı

Polonya, Covid-19 tedbirleri kapsamında ülkeye girişlerde istenen aşı kartı ve PCR testi ibraz etme zorunluluğunu kaldırdı. Türk Hava Yolları, Polonya'ya seyahat edecek yolcularını bilgilendirdi.

Avrupa genelinde Covid-19 önlemlerinin kaldıran ülkelere bir yenisi daha eklendi. Polonya'da uygulanan koornavirüs tedbirleri kapsamında ülkeye girişlerde istenen aşı kartı ve PCR testi ibraz etme zorunluluğu sona erdi.

Bu gelişme üzerine Türk Hava Yolları, sosyal medyadan yolculara bilgilendirmede bulundu. Açıklamada; "Polonya'da uygulanan Covid -19 tedbirleri sona ermiştir. Polonya'ya girişlerde aşı kartı ya da PCR testi ibraz etme zorunluluğu yoktur" denildi.

Polonya'ya uçuşlarda aşı ve test zorunluluğu kaldırıldı ile ilgili etiketler THY Türk Hava Yolları Polonya Aşı Kartı pcr
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.