Polisin 'Dur' ihtarına uymayan taksici kaçtı: Çarparak durdurdular

İstanbul Esenyurt'ta 'Dur' ihtarına uymayan taksiciyle polis ekipleri arasında kovalamaca yaşandı. Polis ekipleri, ruhsatı iptal edilen taksiciyi araca çarparak durdudu. Yaşanan kovalamaca çevredeki vatandaşların kameralarına yansıdı.

Esenyurt’ta ruhsatı iptal edilmiş halde çalışan taksici, trafik polisinin “Dur” ihtarına uymayıp kaçtı. Yaşanan kovalamaca sonunda polis ekipleri, taksiciyi aracına çarparak durdurdu.

Olay, dün öğle saatlerinde Esenyurt Mehterçeşme Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, ticari taksi ruhsatı iptal edilmiş şekilde çalışan bir taksiciyi trafik polisi durdurmak istedi. Ekiplerin “Dur” ihtarına uymayan taksici kaçmaya başladı. Ekipler ve taksici arasında dakikalarca süren kovalamaca ise bir sokak arasında son buldu.

Polis ekipleri kaçan taksiyi araçları ile çarparak durdurdu. Taksici gözaltına alınırken, aracı ise çekici yardımı ile kaldırıldı. Yaşanan o anlar ise çevredeki vatandaşların kameralarına yansıdı.

Polisin 'Dur' ihtarına uymayan taksici kaçtı: Çarparak durdurdular ile ilgili etiketler Esenyurt Taksici polis İstanbul kovalamaca

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...