Geriye eşine yazdığı son mesaj kaldı!

Adana'da polis memuru eşinden "Seni çok yalnız bıraktım, evdeyim, anahtarı doğal gaz sayacının üstüne koydum, yalnız sen gel" yazlı bir mesaj alan kadın, panikleyerek bir arkadaşından eve gidip eşini kontrol etmesini istedi. Eve giden arkadaş, polis memurunun kanlar içindeki cansız bedeniyle karşılaştı. Merhumun intihar ettiği düşünülüyor.

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Çukurova ilçesi, 100. Yıl Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, polis memuru Murat A. sabah saatlerinde İstanbul’da yaşayan eşine “seni çok yalnız bıraktım, ben evdeyim anahtarı da doğalgaz sayacının üzerine bırakıyorum, yalnız sen gel” yazılı mesaj attı.

Geriye eşine yazdığı son mesaj kaldı!

KANLAR İÇİNDE BULDU

Bunun üzerine eşi de İstanbul’da olduğu için yakın bir arkadaşına bu mesajı atıp evi kontrol etmelerini istedi. Arkadaşı eve gidip doğalgaz sayacının üzerindeki anahtarı alıp içeri girdiğinde polisi kanlar içinde buldu. Hemen durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri polisin karnından ateşli silahla vurularak öldüğünü tespit etti.

Geriye eşine yazdığı son mesaj kaldı! - Resim : 2

Olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Polis yaptığı ilk çalışmada meslektaşlarının intihar etmiş olabileceğini değerlendirdi. Yapılan incelemenin ardından cenaze adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Polis memurunun kesin ölüm nedeni otopsiden sonra ortaya çıkacak.

İHA

Geriye eşine yazdığı son mesaj kaldı! ile ilgili etiketler Adana İntihar polis memuru

Sitene Ekle