Podyuma üstsüz çıkan Bella Hadid'in üzerine sprey boya sıkıp elbise yaptılar!

Güzelliğiyle kendine hayran bırakan 25 yaşındaki dünyaca ünlü model Bella Hadid, 2022 Paris Moda Haftası kapsamında podyumda boy gösterdi. Podyuma üstsüz çıkan Hadid, üzerine sprey boya püskürtülerek yapılan bir elbise ile şov yaptı.

25 yaşındaki güzel model Bella Hadid, 2022 Paris Moda Haftası kapsamında Coperni defilesinde podyuma çıktı. Hadid'in vücuduna kalın beyaz bir lateks sprey boya püskürtülerek elbise yapıldı.

Podyuma üstsüz çıkan Bella Hadid'in üzerine sprey boya sıkıp elbise yaptılar!

GÜZELLİĞİYLE KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

Sahneye sadece topuklu ayakkabı ve iç çamaşırı giyerek çıkan Bella Hadid, göğüslerini elleriyle kapatarak onlarca kişinin karşısına çıktı. Üç kişilik bir ekip, modelin üzerine beyaz lateks püskürterek opak bir katmak oluşturdu.

Podyuma üstsüz çıkan Bella Hadid'in üzerine sprey boya sıkıp elbise yaptılar! - Resim : 2

Bu işlemin sonucunda Hadid vücudunu saran, dökümlü, yırtmacı olan ve omzu açık, orta uzunlukta düz bir elbiseyle defileyi kapatmak üzere sahneden indi. Fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Hadid'in defiledeki görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Podyuma üstsüz çıkan Bella Hadid'in üzerine sprey boya sıkıp elbise yaptılar! - Resim : 3

Podyuma üstsüz çıkan Bella Hadid'in üzerine sprey boya sıkıp elbise yaptılar! ile ilgili etiketler Bella Hadid Paris Moda
GÜNÜN VİDEOSU

İran'ın İsrail'e fırlattığı füze ve İHA'ları Demir Kubbe işte böyle imha etti! O anlar kamerada...

İsrail'in hava savunma sistemi Demir Kubbe, İran'dan yollanan füzeleri birer birer imha ediyor. Füzelerin imha edildiği anlara dair görüntüler uluslararası basında geniş yer buldu.