PKK'ya büyük operasyon: Aralarında Belediye Başkan Yardımcısı ve HDP'li isimler de var...

Aralarında CHP'li Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Funda Buyruk'un ve HDP il teşkilatı yöneticilerinin de bulunduğu 38 şüphelinin yakalanması için PKK/KCK/TDÖ soruşturması kapsamında Adana'da operasyon düzenlendi.

Adana'da düzenlenen PKK/KCK operasyonunda aralarında HDP'li yöneticiler ile CHP'li Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı'nın da bulunduğu 38 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

 HDP'Lİ YÖNETİCİLER DE ARALARINDA

PKK/KCK/TDÖ (Türkiye Demokratik Örgütlenmesi) Çukurova bölge yapılanmasının eylem ve faaliyetlerinin tespit ve deşifre edilmesine yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında aralarında HDP'li yöneticiler ile Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Funda Buyruk'un da bulunduğu 38 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

 

 SEYHAN BELEDİYESİ'NDE DE ARAMA YAPILDI

Yapılan teknik takipli çalışma sonucunda örgütsel faaliyetleri tespit edilen şüphelilerin yakalanmasına yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında Seyhan Belediyesi'nde de arama yapıldı.

 

 

 

PKK'ya büyük operasyon: Aralarında Belediye Başkan Yardımcısı ve HDP'li isimler de var... ile ilgili etiketler PKK Adana Seyhan Operasyon Gözaltı belediye başkan yardımcısı
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.