PKK'nın eylem hazırlığındaki bombacısı Diyarbakır'da yakalandı!

Diyarbakır Yenişehir'de eylem hazırlığındaki bombacı terörist, vatandaşların ihbarı sayesinde yakalandı. Teröristin Yunanistan'da 3 yıl bomba ve suikast eğitimi aldığı öğrenildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, Yenişehir ilçesinde eylem hazırlığındaki PKK'lı teröristi kıskıvrak yakaladı. Bombacı teröriste yönelik operasyonun vatandaşların ihbarı üzerine gerçekleştirildiği öğrenildi.

VATANDAŞLAR İHBAR ETTİ, BOMBACI YAKALANDI

Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar eylem hazırlığı yapan teröristten şüphelenince emniyete haber verdi. Emniyet yaptığı hazırlık sonrası eve operasyon düzenledi. Bombacı terörist evdeki malzemeler ve tabancalar ile yakalandı.

YUNANİSTAN'DA SUİKAST VE BOMBA YAPIMI EĞİTİMİ ALDIĞI BELİRLENDİ

A Haber'de yer alan habere göre; bombacı PKK'lı 3 yıl Yunanistan'da kaldı. Bu süre zarfında da suikast ve bomba eğitimi aldı.

PKK'nın eylem hazırlığındaki bombacısı Diyarbakır'da yakalandı! ile ilgili etiketler PKK terörist terör Diyarbakır Yenişehir bombacı
GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.