PKK'lı terörist C-4 patlayıcı ve canlı bomba yeleği ile yakalandı

PKK'lı terörist "Ebu Ali" kod adlı Hasan Najjar'ın 1.8 kilo C-4 plastik patlayıcı, canlı bomba yeleği ve çok sayıda mühimmat ile yakalandığını açıkladı.

Güvenlik güçlerinin terörün bitirilmesi için operasyonları sürüyor. Emniyet İstihbarat Daire Başkanlığı koordinesinde gerçekleşen operasyonda Ebu Ali kod adlı PKK'lı terörist Hasan Najjar, 1.8 kilo C-4 patlayıcı, canlı bomba yeleği ve çok sayıda mühimmatla yakalandı.

Operasyonu Twitter hesabından duyuran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu şu ifadeleri kullandı:

"Emniyet İstihbarat Başkanlığı koordinesinde Hatay İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Suriye Görev Gücü ortak operasyonunda;

Azez Mare Bölgesinde PKK/KCK terör örgütü mensubu Ebu Ali kod Hasan Najjar,
1.8 kg C-4 plastik patlayıcı, canlı bomba yeleği ve çok sayıda mühimmat ile yakalandı. Sınırlarımız içinde de, sınır ötesinde de terörislere göz açtırmayan;
Emniyet Teşkilatımıza, Emniyet İstihbarat Birimlerimize, Jandarmamıza, Suriye Görev Gücü'ndeki Kahraman Evlatlarımıza tebrikler."

PKK'lı terörist C-4 patlayıcı ve canlı bomba yeleği ile yakalandı ile ilgili etiketler PKK terörist Canlı Bomba süleyma soylu
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.