Pençe-Kilit bölgesinde helikopter kırıma uğradı: 8 personelden 7'si kurtarıldı

MSB, Pençe-Kilit Harekât bölgesinde helikopterin teknik nedenlerle sert iniş yapmak zorunda kaldığını ve kaza kırıma uğradığını duyurdu. Helikopterde bulunan 8 personelden 7'sinin kurtarıldığı belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı, "4 Eylül 2022 tarihi 23.45 sularında Pençe-Kilit Harekât bölgesinde Skorsky tipi bir helikopterimiz ikmal faaliyeti esnasında teknik nedenlerle sert iniş yapmak zorunda kalmış, kaza kırıma uğramıştır." açıklamasını yaptı.


8 PERSONELDEN 7'SİNİN SAĞLIK DURUMU İYİ

Helikopterde bulunan 8 personelden 7'sinin kurtarıldığı sağlık durumlarının iyi olduğu ifade edildi.


BİR PERSONEL ARANIYOR

Bakanlık açıklamasının devamında şu ifadeler yer aldı:

"Bölgede bir personelimiz için Arama Kurtarma faaliyetleri devam etmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur." açıklamasında bulundu."


.

Pençe-Kilit bölgesinde helikopter kırıma uğradı: 8 personelden 7'si kurtarıldı ile ilgili etiketler Milli Savunma Bakanlığı helikopter msb
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.