Özışık: Masum olduğuna inandığım insanların dosyasını verdim

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in ortaya attığı iddialar sonrası eleştirilerin hedefi olan gazeteci kardeşler Hadi ve Süleyman Özışık ile ilgili bir video daha sosyal medyanın gündemine oturdu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in ortaya attığı iddialar sonrası eleştirilerin hedefi olan gazeteci kardeşler Hadi ve Süleyman Özışık ile ilgili bir video sosyal medyanın gündemine oturdu.

Peker’in Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar tarafından “Marinasına çöküldüğünü” öne sürdüğü Mübariz Mansimov’la ilgili yaptıkları 17 Haziran 2020 tarihindeki yayında, Hadi Özışık'a konuşan Süleyman Özışık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya masum olduklarını düşündükleri insanların dosyalarını verdiğini söylüyor.

Özışık, "Gerek Süleyman Soylu’ya gerek OHAL işlemleri komisyonuna gerek diğer mercilere, masum olduğuna inandığım binlerce insanın dosyasını götürdüm. Dedim ki; ‘bu insanlar masum çıkmazsa hesabını benden sorun’ ve araştırmalar yapıldı. Hepsinin bir iftiraya kurban gittiği ortaya çıktı." sözlerini kullandı.

Özışık: Masum olduğuna inandığım insanların dosyasını verdim ile ilgili etiketler Hadi Özışık video süleyman özışık fetö dosyaları

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...